Ohlasy, které potěší 2011

|

28.11.2011

Chtěla bych Vám za sebe i za své studenty poděkovat opět za nevšední zážitek na letošní celostátní dějepisné soutěži.

Dana Benešová, Gymnázium Beroun

 14.11.2011

Chtěla bych Vám za celý náš tým upřímně poděkovat, protože to, co jsme v Chebu zažili, je nezapomenutelné. Obdivuji Vás za to, že jste celou soutěž tak perfektně zorganizoval, naplánoval… Muselo s tím být opravdu hodně práce a výsledek byl úžasný.

Lucie Bažantová (studentka), Gymnázium Litoměřice

25.11.2011

Ráda bych Vám poděkovala za zajištění skvělého ubytování, organizaci dopravy a hodnotné dárky pro soutěžící i pedagogy. Za vše ještě jednou poděkování a obdiv.

Šárka Hrbáčková, Gymnázium Zlín

25.11.2012

Chtěla bych Vám jménem celého týmu moc poděkovat za obdivuhodnou organizaci a průběh včerejší soutěže. Výsledky Vaší usilovné práce nám doslova vyrazily dech.

Jaroslava Machalová, Gymnázium Valašské Klobouky

26.11.2011

Ještě jednou vřelý dík za krásný den prožitý v Chebu a hlavně za perfektně zorganizovanou soutěž. Umím si představit, co přípravy stály za námahu.

prof. PhDr. Josef Žemlička, DrSc., Historický ústav AVČR Praha

28.11.2011

Chtěla bych Vám za sebe i své studenty opět poděkovat za nevšední zážitek na letošním XX. ročníku celostátní dějepisné soutěže v Chebu.

Dana Benešová, Gymnázium Beroun

28.11.2011

Rád bych Vám vysekl hlubokou poklonu za ohromnou práci, kterou jste musel se svým týmem vykonat, aby vše proběhlo tak kvalitně a beproblémově. Nevycházel jsem z údivu nad perfektní organizací a zajištěním celé akce. Totéž říkali i mí svěřenci.

Vladimír Jeřábek, Gymnázium Bohumín

28.11.2011

Velké díky za skvěle zorganizovanou dějepisnou soutěž. Osobně jsem na ní byl poprvé a čekalo mne příjemné překvapení po všech stránkách.

Jakub Doležal, Gymnázium Christiana Dopplera (Praha)

28.11.2011

Chtěl jsem Vám poděkovat za skvěle připravenou soutěž, musím konstatovat, že na našich studentech i na mně prvotřídní organizace akce zanechala opravdu dojem.

Michal Řezáč, Gymnázium Sázavská (Praha)

28.11.2011

Chtěl bych Vám znovu, ostatně jako každý rok, poděkovat za vynikající organizaci dějepisné soutěže.

Antonín Kolář, Masarykovo gymnázium v Plzni

29.11.2011

V mene našich studentov aj v mene mojej kolegyne Mgr. Vanečkovej Vám chcem poďakovať za perfektnú organizáciu súťaže a obzvlášt za mimoriadnu starostlivosť o našich zástupcov. Vyjadrili sa, že na lepšej súťaži eště neboli.

Judita Petreková, Gymnázium Košice

 29.11.2011

Bylo vidět, že jste soutěži opět věnoval ohromné množství práce. Na každém kroku byla vidět příprava.

Zdeněk Zákutný, Gymnázium Louny

 30.11.2011

Bola to pre nás skvelá skúsenosť  a nabrali sme množstvo skúseností a motivácie. Taktiež obdivujeme skvelú organizáciu.

Ivan Stodola, Gymnázium Bratislava

 01.12.2011

Děkujeme za opět perfektně připravenou soutěž, odnesli jsme si nezapomenutelné zážitky.

Jana Maxilonová, Gymnázium Mariánské Lázně

 01.12.2011

Ráda bych Vám chtěla poděkovat za další skvělý ročník dějepisné soutěže! Opravdu je pro mne těžké napsat správná a výstižná slova k tomu veškerému dění. Nedovedu si představit, kam si posunete pomyslnou laťku, to se snad už nedá!

Milada Bártová, Gymnázium Čáslav

04.12.2011

Ráda bych Vám poděkovala za možnost účastnit se Vaší soutěže. Když o jejím průběhu, ze kterého jsem unešená, vyprávím kolegům, tak žasnou, že se v našem školství koná soutěž v takovém stylu.

Kamila Kuffová, Gymnázium Žatec

05.12.2011

Soutěž je opravdu výrazný fenomén, nedokážu si vůbec představit, jak to všechno stíháte… Kdyby měla něco podobného dělat agentura placená z fondů EU, tak si naúčtuje milióny a výsledek lepší nebude.

Jaromír Slad, Gymnázium Lovosice

05.12.2011

Přijměte poděkování za úžasně zorganizovanou dějepisnou soutěž. Chlapci i já jsme se vraceli domů plni příjemných dojmů a zážitků.

Zdeněk Dvořák, Gymnázium Benešov

 05.12.2011

Byli jsme na soutěži poprvé a jsme fascinováni tím, jak dokonale bylo vše zorganizované a jak vše klapalo, byl to vynikající zážitek pro děti i pro mne.

Matěj Havel, Gymnázium Hradec Králové

05.12.2011

Moc ráda bych Vám jménem svým i jménem Podkrušnohorského gymnázia v Mostě poděkovala za báječně zorganizovanou soutěž v Chebu. Pro náš tým to byl neuvěřitelný zážitek, moc si vážíme toho, jak jste to připravil.

Karolína Svobodová (studentka), Gymnázium Most

06.12.2011

Chtěl bych Vám touto cestou a touto formou poděkovat za dějepisnou olympiádu, kterou jste připravil a která v našich končinách nemá obdoby. Je nám jasné, že takováto akce se nezrodí přes noc, že stojí nezměrné úsilí a spoustu času, a proto bychom Vám chtěli vyjádřit vděčnost za Vaše nezměrné úsilí.

Kamil Dřevikovský, Gymnázium České Budějovice

07.12.2011

Musím vyjádřit svůj obdiv, protože zorganizovat soutěž s takovým počtem účastníků je fakt obdivuhodné. I moji studenti odjížděli naprosto nadšeni a připravují se už na další ročník.

Vladimíra Hodaňová, Gymnázium Plzeň

08.12.2011

Jako každoročně bylo vše dokonale zorganizováno a úroveň soutěže nás opět nezklamala.

Valentina Kantnerová, Gymnázium Plzeň

09.12.2011

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši perfektní organizaci 20. ročníku dějepisné soutěže gymnázií v Chebu. Krásné ceny, které jsme dostali, mě naplňují obdivem k Vašemu úsilí. Rovněž bych chtěl pogratulovat k tomu, že jste oslovil tak významné osobnosti, jako jsou pan doktor Koutecký, arcibiskup Duka nebo rektor Univerzity Karlovy Hampl. To jen dokládá prestiž, jíž se tato soutěž může pyšnit.

Jakub Sommerschuh (student), Gymnázium Litoměřice

22.12.2011

Dějepisná soutěž gymnázií ve mně zanechala úžasný dojem, organizace i nasazení bylo imponující.

Miroslav Flieger, Gymnázium Zlín

23.12.2011

Chtěl bych Vám poděkovat za úžasně připravenou soutěž.

Lukáš Feigl, Gymnázium Roudnice nad Labem