Ohlasy, které potěší 2014

|

Chcela by som za všetko poďakovať, súťaž bola elitná, perfektná organizácia.
PhDr. Beata Mocsiová, Ph.D., Gymnázium Štúrovo

 Ešte raz by som Vám chcela v mene svojom ako aj mojich študentov poďakovať za perfektnú akciu, ktorú Ste zorganizovali. Viem si predstaviť, koľko Vás to stálo úsilia, času a energie, aby Ste takúto mega akciu pripravili.
PhDr. Alica Virdzeková, Gymnázium Žilina

 Chcem Vám v mene našej školy i v mene svojom úprimne poďakovať za túto súťaž, ktorú máte super zorganizovanúa vidieť za Vami veľký kus náročnej práce.
PaedDr. Eva Halásová, Gymnázium Šurany

 Chcem sa Vam velmi pekne podakovat za organizaciu dalsieho skveleho rocnika dejepisnej sutaze. Vsetko bolo skvele, profesionalne zorganizovane a zanechala v nas cela sutaz tie najlepsie dojmy. Myslim, ze sutaz sa stane fenomenom aj na nasich skolach. Velka vdaka a klobuk dole pred organizaciou.
Mgr. Ivan Stodola, Gymnázium Bratislava, Skalická ulica

 Všetci sme si odniesli tie najlepšie dojmy z celého priebehu súťaže, ktorá bola skutočne na veľmi vysokej úrovni.
PhDr. Juraj Schmidt, Gymnázium Košice

Veľmi Vám ďakujem za nápady, neskutočnú energiu a čas, ktorý ste venovali organizácii tohto podujatia. Som toho presvedčenia, že už počas prípravy a najmä počas priebehu akcie bolo viditeľné, že bola z Vašej strany vložená aj veľká „nadstavba“ nad  rámec Vašich povinností.                             ¨                                                                                         Mgr. Jozef Šujak, Gymnázium Považská Bystrica                                                           

V živote som sa nezúčastnil tak perfektne zorganizovanej akcie. Vám a Vášmu týmu patrí všetká česť.
PhDr. Radoslav Turik, Gymnázium Humenné

Chcela by som sa Vám poďakovať za prekrásnu akciu, ktorú ste zrealizovali minulý týždeň. Pracujem s talentovanýmižiakmi už niekoľko rokov, ale táto akcia predčila všetky, ktorých som sa zúčastnila. Zvládli ste to bravúrne.
PhDr. Ružena Kormošová, gymnázium Spišská Nová Ves

Ďakujeme veľmi pekne. A obzvlásť veľké poďakovanie za podujatie, ktoré ste tak perfektne pripravili! Moji študenti si ho veľmi pochvaľovali. Klobúk dole, za všetko, čo ste dokázali. Možno se opäť uvidíme.
Mgr. Denisa Plichtová – gymnázium Bratislava, Metodova

Chcem vyjadriť veľké uznanie za organizáciu tejto súťaže. Bez ohľadu na výsledky sme všetci štyria boli nadšení pohostinnosťou, starostlivosťou, vecnými darmi a z prehliadky Františkových  Lázní a večernej Prahy máme nezabudnuteľné zážitky.
Mgr. Eva Šimová, Gymnázium Martin

 V prvom rade Vám chcem poďakovať za Vašu veľkolepú dejepisnú súťaž, ktorej sme sa tento rok zúčastnili. Bola pre nás úžasnou skúsenosťou, poučením a najmä radosťou, že som stretla fantastických mladých ľudí nadšených pre dejepis a spoznala kolegov z oboch republík,  ktorí ma obohatili svojím prístupom, odbornosťou,ľudskosťou a spoluprácou. Osobitne sa skláňam pred Vašou precíznosťou, akou ste mysleli na každý detail nášho pobytu – všetko bolo perfektne zorganizované, cítili sme sa ako doma medzi svojimi. Študenti sú ešte stále v eufórii a rozprávajú v škole len o Chebe, Prahe, nádherných knihách a zážitkoch….Bude to pre nás všetkých zážitok a skúsenosť na celý život.
Mgr. Rozália Csemezová, Gymnázium Galanta

Bola som uchvatená organizáciou nielen súťaže.
PaedDr. Ivana Jecušková, Gymnázium Stropkov

 

Chtěli bych Vám alespoň dodatečně poděkovat za možnost zúčastnit se této úžasně zorganizované soutěže. Jako vždy byla precizně připravená a nejen já, ale i žáci odjížděli nadšení.
Mgr. Lukáš Feigl, Roudnice nad Labem

Chtěl bych Vám moc poděkovat za Vámi připravenou Dějepisná soutěž. Po jejím zúčastnění jsem plný nejrůznějších zážitků a motivovaný na to, dostat se příští rok za každou cenu znovu do Chebu. Nad Vaší dokonalou přípravou, kdy vše běželo podle plánu, mi nezbývá než smeknout pomyslný klobouk.
Jan Andert, student, Gymnázium Praha, Parléřova 

Chci Vám velmi poděkovat za dokonalou organizaci dějepisné soutěže a  milou a přátelskou atmosféru, která na ní panovala. Samozřejmě si též velmi cením darů, především knihy jsou skvělé.
Mgr. Jakub Hecht, Gymnázium Ostrov                                                                            

Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní soutěž, všichni naši studenti si to opravdu užili.   Mgr. Jiří Jirovský, Gymnázium Liberec, Partyzánská

Chci Vám poděkovat za soutěž, která byla perfektně připravená. Děkuji i za to, že mými kolegy v porotě byli Slováci, a že se s nimi moc dobře komunikovalo i pracovalo. A poděkování i pro děvčata v salonku. Byla přívětivá a moc ochotná.
PhDr. Jarmila Pechoušková, Gymnázium Písek

Chtěla bych Vám poděkovat za obrovský kus práce, který jste se svým týmem vynaložil, aby se účastníci soutěže cítili co nejlépe a aby všechno dobře klaplo. Hluboce smekám, nedokážu si ani představit, kolik práce se za tímto celostátním kolem skrývá, a to mám jisté zkušenosti i z mezinárodních projektů. Za sebe a své studenty Vám musím napsat, že jsme byli celým průběhem nadšeni.
Mgr. Ilona Kadlecová, Gymnázium Zábřeh                                                                       

Dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za po všech stránkách skvělou akci.
Mgr. Zdeněk Bártů, Gymnázium Telč

Rád bych Vám poděkoval jménem svým i jménem našeho družstva za skvělý zážitek na letošním ročníku dějepisné soutěže. Rozšířením o slovenská družstva a zavedením krajských kol získala celá soutěž nový rozměr.
Mgr. Vladimír Jeřábek, Gymnázium Bohumín

Chtěla bych Vám a Vašemu týmu poděkovat za naprosto úžasné zážitky a skvělé zkušenosti, kterými jste nás „oblažili“ minulý týden na dějepisné soutěži. Studenti, kteří se soutěže zúčastnili, jsou nadšení a mají obrovskou motivaci postoupit na jaře z krajského kola.
Mgr. Lenka Krupičková, Gymnázium Hlinsko                                                                   

Díky moc za organizaci letošního ročníku. Vyslali jsme tam studenty samotné, dostali spoustu skvělých knih a pochvalovali, jak to bylo dobře zvládnuté a jak to bylo zajímavé. Mgr. Miroslav Pešek, gymnázium Praha, Zborovská

 Chtěla bych Vám jménem celého našeho týmu poděkovat za opět bezchybnou organizaci letošní soutěže. Nejenže si studenti rozšířili své obzory, ale navíc si domů kromě krásných knih  odvezli nezapomenutelné zážitky. Jak řekl nový člen našeho týmu: Celá akce vyrazí člověku dech. Ještě jednou děkuji!
Mgr. Jaroslava Machalová, gymnázium Valašské Klobouky                                                            

Už pátý den zpracovávám se svými studenty zážitky z celorepublikové soutěže. Zúčastnili jsme se ji sice poprvé, ale o to větší a silnější dojem jsme si z ní odvezli. Všude jen chválíme. Po všech stránkách měla soutěž tu nejvyšší kvalitu – především po stránce odborné, ale i organizační a v neposlední řadě i materiální. Moc díky.Já učím 24 let, absolvovala jsem se svými studenty řadu soutěží, ale nikdy ne v takové kvalitě. Přiznávám, že se nám moc nechtělo “ až “ do Chebu, ale po zkušenosti budeme litovat, jestli si nebudeme v příštím roce moci tento zážitek zopakovat.
Mgr. Helena Faltová, Gymnázium Rychnov nad Kněžnou                            

Za sebe a tým našich studentů se připojuji k poděkování za příležitost navštívit Františkovy Lázně, za bezvadnou logistiku, za možnost setkat se a hovořit s vynikajícími autoritami mezi českými historiky, za báječný servis, úžasné knihy a milé studenty ve Vašem organizačním týmu.
PhDr. Alena Vomlelová , Gymnázium Pardubice, Dašická

Vaší práce si samozřejmě velice vážím Musím konstatovat, že Vaše jméno už je spojováno se  zárukou výborné kvality  a organizace takové soutěže.
Mgr. Stanislav Urbanec, Gymnázium Praha, Konstatntinova                                    

Soutěž byla jako vždy fenomenální! Klobouk dolů! My ji máme letos okořeněnou ještě tím vítězstvím. Jsem za ně velmi vděčný, neboť příprava nás stála hodně potu, obětí, práce ve dne v noci, o víkendech, mnoho týdnů, což ale zrovna Vám nemusím popisovat. Zkrátka všechna dřina se vyplatila a stála za to!
Mgr. Martin Doležel, Gymnázium Brno                                                            

Dovolte, abych Vám vyjádřila obdiv za výbornou organizaci i průběh Dějepisné soutěže. Zároveň bych Vám chtěla poděkovat, že jste nám zařídil taxík večer z Chebu do Františkových Lázní. Při takovém množství účastníků je to opravdu obdivuhodné. Děkuju i za naše studenty za opravdový zážitek a mějte se moc hezky.                             Mgr. Alena Wozniaková, Gymnázium Třinec

Celý víkend jsem se chystala napsat Vám, abych Vám moc poděkovala za úžasnou organizaci i průběh soutěže a zároveň abych vyjádřila svůj obdiv, že něco takové lze v dnešní době vůbec připravit. Ubytování, zajištění dopravy i celý průběh soutěže nás velmi nadchl, byl to pro nás obrovský zážitek.
Mgr. Eva Tomášková, Gymnázium Žďár nad Sázavou

Dovolte mi vyjádřit poděkování a respekt k veškerému úsilí Vás  a Vašeho týmu při organizaci soutěže. Naším týmem jsem byl průběžně informován a následně mi sdělili osobně i veškeré podrobnosti. Velice chválili precizní organizaci.
Mgr. Marek Výborný, ředitel gymnázia Pardubice – ul. Mozartova                      

Připojuji se k poděkování za skvělou organizaci soutěže, která patrně nemá obdoby. Protože naše škola se soutěže účastnila poprvé, bylo to pro nás jedno překvapení za druhým. Přiznávám, že nejvíc asi pro mne, na takový luxus nejsem zvyklá. Naši studenti jsou tak namotivováni, že už se nemůžou dočkat dalšího ročníku.
Karla Temrová, Gymnázium Brandýs nad Labem

Zúčastnil jsem se se studenty poprvé a všichni jsme byli kladně překvapeni profesionalitou organizace celé soutěže, náročností otázek i úrovní znalostí všech týmů.
Mgr. Michal Kosina, Gymnázium Česká Lípa

Také mám dost zkušeností s organizací různých akcí, ale z toho, co se podařilo Vám, jsem byla naprosto unešena. Tak výbornou organizaci jsem ještě nikde neviděla.
PhDr. Alena Adamíková, Gymnázium Olomouc-Hejčín                              

Jako pedagog jsem byla v Chebu poprvé a oba dny jsem si příjemně užila. To samé platí o našich studentech. Velice obdivuji vaše nadšení a schopnosti zorganizovat takto početné setkání mladých lidí.
Mgr. Kateřina Lencová, Gymnázium Prachatice

Ještě jedenkrát děkuji za perfektní organizaci a nezapomenutelné zážitky z Chebu. Víte, ono ani není tak důležité to umístění, ale myšlenka Čechů a Slováků zase pospolu. Mnohé nás starší Čechy i Slováky  „dostaly“ už úvodní hymny… Studentům jsme pak ukázali a budeme ukazovat, že máme být na co hrdí – tolik krásných lidí, které nám dala První republika , a také další období. Děkuji a už teď  se těším na další krajské kolo.
Mgr. Marie Hrabinová, Gymnázium Slavičín

Chci poděkovat, že jsme se mohli zúčastnit soutěže! Nejen já, ale především studenti byli z celého průběhu nadšení! Upřímně, musím před Vámi smeknout – uspořádat takovouto soutěž, v rozsahu, jakém jsme ji zažili (ubytování, samotné klání, doprava do Prahy, odměny, zajištění sponzorů etc.), musí vyžadovat perfektní organizaci, nadšení a vytrvalost. O to více je překvapivé, že veškeré nitky končí u jediného člověka..
Mgr. Jiří Hubačka, gymnázium Strážnice