Ohlasy, které potěší 2015

|

Po ukončení soutěže již nezbyl čas Vám poděkovat za úsilí, které věnujete dějepisné soutěži. Vzdávám hold Vaší práci a Vaší snaze zviditelnit českou i slovenskou historii.  Zároveň děkuji za hodnotné dary, které dostali studenti i já jako pedagog.
PhDr. Jarmila Pechoušková – Písek

 

Děkuji Vám, pane kolego, opět za skvělý zážitek, vše proběhlo bez komplikací včetně zpáteční cesty. Budu se těšit na další spolupráci a snad Vás opět uvidím následující
rok v Chebu.
Mgr. Stanislav Urbanec – Praha, ul. Konstantinova 

 

Díky patří Vám a Vašemu týmu. Domů si vezeme krásné dojmy – ze skvěle zorganizované soutěže, z krásného ubytování i z knižních darů, které jsme obdrželi. Takže ještě jednou velké díky a za rok (snad) na viděnou.
Mgr. Petr Bašus – Litoměřice

 

My ďakujeme. Bolo to fantasticke, vidieť tam obrovsky kus práce. Veľa zdaru.
Ludka Onoferová – Košice, ul. Alejová

 

Pekný večer prajem, pán Stulák, v prvom rade Vám chcem vzdať hold za výbornú organizáciu, ďakujem, že sa moji študenti a ja cítili skvele. Ešte raz Vám ďakujeme
za všetko.
Mgr. Andrea Hrotková – Galanta

 

Ďakujeme velmi pekne za skvelú súťaž, obdivujeme Vaše organizačne schopnosti
a kvalitu samotnej akcie. Opäť sme si odniesli z Chebu tie najlepšie dojmy.
Mgr. Ivan Stodola – Bratislava

 

Děkuji Vám jménem svým i jménem družstva naší školy za skvělý zážitek i za opravdu hodnotné dárky. Čekal jsem s napětím, jakou inovaci pro letošní soutěž připravíte. Třetí kolo bylo opravdu sugestivní a burcovalo soutěžící do závěrečného boje.                                 Mgr. Vladimír Jeřábek – Bohumín

 

Cesta byla dlouhá, ale musím poděkovat za sebe i své studenty. Byli jako vždy nadšeni.
Je obdivuhodné, jak vše zvládnete organizačně a co všechno jste schopen pro studenty sehnat. Z literatury byli uneseni. Ještě jednou děkujeme.
PhDr. Šárka Hrbáčková – Zlín

 

Mnohokrát Vám děkujeme za dnešní krásný zážitek z chebského finále. Opět před Vaším organizátorským umem smekám. Velmi na mě zapůsobil Váš nápad pozvat mezi hosty pamětnice holocaustu a lidické tragédie.
Mgr. Eva Hurychová – Jihlava

 

Děkuji Vám za organizaci celé soutěže. Jste úžasný, jak zhodnotil kolega Novák, který žáky doprovázel. Všichni se stále učíme a to je to nejdůležitější. Ocení to ten, kdo něco dělá. Oceňuji Vás i Vaše spolupracovníky a celé Vaše gymnázium.  Děkuji Vám i za všechny dary, které účastníci dostali. Je to obdivuhodné.
PaedDr. Nataša Nováková – Jilemnice

 

Právě jsem dorazil domů a chci poděkovat za famózní organizaci.
Mgr. Marek Dlouhý – Liberec

 

Soutěž byla parádní. Díky vám i celému chebskému týmu.
Mgr. Jiří Řehák – Teplice

 

Soutěž byla perfektně zorganizována. Velice děkujeme za krásné knížky a za celkový servis. Letos jsme byli poprvé ubytováni a žasli jsme, co všechno jste schopen zorganizovat.
Mgr. Kamila Kuffová – Žatec

 


Děkujeme za Vaši trpělivost a přejeme pevné nervy při přípravě dalšího ročníku!!!
Buďte zdravý a šťastný!
Mgr. Jiřina Doležalová – Ústí nad Orlicí

 

Soutěž byla hektická, jako vždy náročná, stejně jako její organizace. Opravdu zasloužíte obdiv. Přeji hodně zdraví do další práce a spokojenosti v osobním životě. Mgr. Alena Klichová – Strakonice

 

Myslím, že dostat se do Chebu je sám o sobě úspěch, jak krásně řekl pan Motl, všichni tímto zvítězili. Chtěla bych poděkovat za skvělou organizaci, velmi se mi líbilo, že jste kontroloval dokonce i odjíždějící autobusy. Měli jsme se moc dobře, děkujeme za úžasné ubytování v penzionu Erika, cítili jsme se tam opravdu jako doma. Ještě jednou děkujeme za nádherný zážitek!
Mgr. Alena Šalounová – Vysoké Mýto

 

Děkujeme za příjemně strávené chvíle a perfektní organizaci soutěže.
Mgr. Tomáš Kaura – Poděbrady

 

Jménem svým i svých studentů bych chtěla poděkovat za perfektně zorganizovanou soutěž a za zážitky (zejména setkání s historiky), které nám nadlouho zůstanou
v paměti.
Mgr. Helena Faltová – Rychnov nad Kněžnou 

 

Věděl jsem, že tato dějepisná soutěž má tradici, prestiž, vysokou společenskou
i odbornou úroveň, skvělou organizaci. Vše mohu nyní osobně potvrdit.  Ještě jednou děkujeme za pohostinnost Vašeho gymnázia a přejeme Vám osobně hodně sil do přípravy dalších ročníků
.
PhDr. Petr Nejedlo – Brandýs nad Labem  

 

Ještě jednou díky za hodně podnětný zážitek pro studentskou i kantorskou část výpravy. Začínáme pracovat na dalším ročníku, abychom mohli udělat z výpravy do Chebu tradiční listopadovou akci.
Mgr. Alžběta Zetková – Valašské Meziříčí

 

Velice rád bych Vám poděkoval za opětovně skvěle připravenou soutěž. Ocenil bych vše, dokonalou logistiku, vynikající servis i úžasnou a přátelskou atmosféru, která na soutěži vládla. Já i ostrovští soutěžící jsme byli nadšeni a těšíme se do dalších kol.
Mgr. Jakub Hecht – Ostrov

 


Pěkný pozdrav ze Slavičína s poděkováním za perfektní organizaci Vám i Vašemu
týmu zasílá Marie Hrabinová. Zvláštní dík pak zaslouží doprovodný program, kde
k nejsilnějším zážitkům patřilo setkání s pamětnicemi nelehké protektorátní doby.
Mgr. Marie Hrabinová – Slavičín

 

Úprimne Vám ďakujem za úžasnú organizáciu, program i celkové zabezpečenie celej súťaže. Klobúk dolu!!!  Naši študenti sa len tento rok zapojili do Vašej súťaže, ľutujeme, že sme to nespravili skôr. Aj keď bola veľmi náročná – stálo to za to.
Motivovali ste nás a dúfam, že sa stretneme opäť o rok. Budeme sa snažiť zo všetkých síl. Máte náš obdiv a len samé pozitíva.
Mgr. Mária Krištofičinová – Nitra

 

My vám chceme srdečne poďakovať za skvele zorganizovanú súťaž, študentom sa to nesmierne páčilo a sú veľmi motivovaní a odhodlaní prebojovať sa do finále aj budúci ročník. Ešte raz ďakujeme aj za nádherné knihy.
PhDr. Anna Šimečková – Martin

 

Chtěl bych Vám ještě takto poděkovat za perfektně připravenou soutěž, byla pro nás jistě velmi inspirativní a osobně nedokážu pochopit, jak se toto lidskými silami dá zorganizovat (když to např. srovnám s tím, jak to funguje na jiných soutěžích či u nás ve škole). I naše umístění bylo pro nás velmi povzbudivé, takže jsem rád, že jsme měli tu čest finále navštívit.
Mgr. Jakub Vojta, Ph.D. – Brno, ul. Terezy Novákové

 

Chtěl bych Vám za sebe i za naše gymnázium moc poděkovat za další krásný ročník dějepisné soutěže. Do Chebu jezdíme moc rádi a určitě se v krajském kole  popereme o účast v příštím roce.
Mgr. Luboš Nebřenský – Ústí nad Labem

 

Soutěž byla nejlepší, jakou jsme kdy zažili, na nejvyšší úrovni. Známé osobnosti znalé oboru, spousta energie a entusiasmu všude kolem, špičkově všechno promyšlené do nejmenších detailů. Jsme si vědomi, že tohle všechno stálo hodně sil. Moc si vážíme Vaší práce, děkujeme za krásné upomínkové ceny, pamětní listy, zkrátka všechno. Moc se nám to líbilo.
Janča + Honza + Petr – Brno, ul. Terezy Novákové

 

Bolo úžasné byť súčasťou takejto akcie. Patrí Vám osobne i Vášmu tímu veľká vďaka za organizáciu a priebeh  tejto súťaže. Sami žiaci skonštatovali, že i keď súťaž bola náročná a konkurencia veľmi veľká, neľutujú úsilie, ktoré vynaložili na jej prípravu,   a stálo to za to.
PaedDr. Eva Halásová – Šurany

 

Odchádzali sme veľmi narýchlo, takže sa Vám touto cestou chcem poďakovať za skvele zorganizované finále ďalšieho ročníka tejto výnimočnej súťaže. Z môjho pohľadu je tento ročník ešte výnimočnejší, vďaka výsledku, ktorý sa nám podarilo dosiahnuť.
PhDr. Radoslav Turik – Humenné

 

Moc Vám děkujeme za skvělou realizaci letošního ročníku. Nedokážu si představit, jak zvládáte zorganizovat soutěž, která nabývá gigantických rozměrů. Bylo mi ctí a potěšením zasednout v porotě. Potěšila mne i spolupráce se slovenskými porotci. Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za veškeré úsilí, které jste věnoval přípravě. Je skvělé a úžasné, že to tak zvládáte.
Mgr. Jaroslava Machalová – Valašské Klobouky

 

Hodnotím to jako nováček a z toho hlediska, skrze reflexe studentů, péči o nás apod., jsem přímo žasnul nad profesionálním zvládnutím celé akce.
Mgr. Martin Hemelík – Říčany

 

Chtěla bych Vám poděkovat za neuvěřitelné dny, které jsme strávili v Chebu. Máme spoustu nových zážitků, byli jsme svědky toho, že jeden člověk je schopen připravit, načasovat a detailně zorganizovat akci, která nemá v republice obdoby. Velmi oceňuji Vaši sílu a energii, s níž se neúnavně pouštíte každý rok do dalšího ročníku, a neumím si představit, kolik času a úsilí to stojí.
Lenka Krupičková – Hlinsko

 

Chtěl bych Vám poděkovat za přípravu a vlastní průběh dalšího ročníku dějepisné soutěže, která měla tradičně velice vysokou úroveň, což ocenili i naši studenti.
Mgr. Kamil Dřevikovský – České Budějovice

 

Ráda bych Vám poděkovala za krásný zážitek a profesionálně připravenou soutěž. Je velice příjemné sdílet čas s tolika mladými lidmi, kteří mají v sobě velký potenciál, nadšení a snahu.
Mgr. Kateřina Lencová – Prachatice

 

Pokud by mělo k někomu směřovat poděkování, tak k Vaší osobě a Vašemu týmu  za perfektní organizaci a komplexní zajištění olympiády. Je to nejen otázka schopností, ale také vytrvalosti a nadšení, kterého se Vám pravděpodobně dostává měrou vrchovatou. Mgr. Eva Pěchová – Velehrad

 

Rád bych Vám za sebe i za tým hořovických studentů poděkoval za důkladnou přípravu i bezproblémový průběh samotné česko-slovenské dějepisné soutěže gymnázií… I když jsme skončili hluboko v poli poražených – studenti prohráli sázku a budou muset jeden den strávit ve škole v pyžamu 🙂 – tak to určitě stálo za to a bude na co vzpomínat… Mgr. Roman Urbánek – Hořovice

 

Ďakujeme za skvelú organizáciu na súťaži, všetko bolo fajn, aj keď sme sa umiestnili až v päťdesiatke, boli sme prvýkrát, výhrou bolo už to, že sme postúpili v krajskom kole.
Mgr. Beáta Barlová – Prešov

 

Chcem Vám v mene nášho súťažného tímu a samozrejme i školy poďakovať za skvelú organizáciu súťaže. Budeme sa snažiť, aby sa nám podarilo prebojovať do finále ďalšieho ročníka.
Mgr. Ľubomír Staňo – Senica.

 

 

Chtěl bych Vám poděkovat za  jako vždy výborně připravenou dějepisnou soutěž. Za studenty bych vedle poděkování doplnil, že se jednalo o suverénně nejlepší soutěž, jaké se kdy zúčastnili.
Mgr. Lukáš Feigl – Roudnice nad Labem

 

Opět jste vysoce předčil naše očekávání. Vámi organizovaná soutěž gymnázií nemá obdobu a nás velice potěšilo, že jsme se s naším týmem probojovali už podruhé za sebou opět do finále. Za naše studenty a sama za sebe Vám velice děkuji za knižní ceny.
Markéta Přádná – Praha, ul. Kozinova

 

Dovolte mi vyjádřit poděkování, že jsme se mohli zúčastnit této neobyčejné soutěže, pro naše studenty navíc okořeněné nezapomenutelným pocitem vítězství. Vězte, že je to stálo obrovské úsilí, a troufnu si tvrdit, že ne desítky, ale možná i stovku hodin studia. Přestože jsme jeli do Chebu s pokorou a přáním umístit se alespoň do desátého místa, touha zvítězit nám nakonec pomohla dosáhnout nejvyšší příčky. Tímto chci poděkovat především za studenty, kteří byli ze soutěže nadšení a pro které se stala nezapomenutelným zážitkem. Za mne osobně Vám pak chci, stejně jako loni, vyjádřit neskonalý obdiv nad perfektní organizací celé soutěže! Z mého osobního pohledu mělo toto klání ne jednoho, ale dva vítěze – tím druhým jste totiž Vy sám.
Mgr. Jiří Hubačka – Strážnice