Ohlasy, které potěší 2018

|

Děkuji za celou soutěž, která byla jako vždy velkolepá! Pro mě osobně je to po 4 letech krásné a sladké déjà vu! Několikaměsíční dřina přinesla ovoce!

Mgr. Martin Doležel – Brno

Jménem svým i jménem studentů Gymnázia Blansko Vám chci poděkovat za skvělou organizaci celé soutěže a především za organizaci finálového kola v Chebu. Vše bylo naplánováno a proběhlo zcela předvídatelně a bezproblémově. Vynikající bylo Vámi zajištěné ubytování se snídaní, včetně zajištění dopravy. Výborný a podnětný byl i výběr hostů, ať už z oblasti historické vědy, nebo z oblasti politiky, kultury a sportu. Ještě jednou Vám i celému Vašemu organizačnímu týmu děkuji.

Mgr. Stanislav Hrnčíř – Blansko

Děkujeme za výbornou organizaci soutěže a za to, že vůbec taková soutěž existuje. V situaci, kdy dlouhodobě trvá trend podceňování humanitních předmětů, působí chebská soutěž jako nečekané rozzáření slunce na obloze.

Mgr. Danuše Švarzbergerová – Židlochovice

Soutěž byla skvělá, i když hodně náročná, hlavně ta třetí část. Škoda, že jsem neviděla Dobiaše, hodně jsem ho obdivovala.

Mgr. Alena Klichová – Strakonice

Na úvod chcem vyjadriť obdiv za celú organizáciu Dejepisnej súťaže gymnázií, ktorej som sa spolu s mojimi študentmi mohla zúčastniť. Dokázali ste úžasnú vec a sme nesmierne vďační, že sme mohli prísť do Chebu.

Mgr. Eva Kňažeková – Nová Dubnica

Jako každý rok Vám chci ještě jednou poděkovat za skvělou organizaci, atmosféru, příležitost k setkávání a pro studenty možnost rozhledu a porovnání s těmi nejlepšími.

Mgr. Eva Hurychová – Jihlava

Děkujeme za perfektní organizaci soutěže! Všichni jsme si ji stejně jako v předchozích letech užili.

Jaroslava Machalová – Valašské Klobouky

Dovolte, abych Vám poděkoval za skvělou organizaci, skvělý průběh a náplň soutěže. Jistě patří ke špičce toho, co se u nás v oboru děje.

Mgr. Zdeněk Zapletal – Přerov

Díky za skvělou organizaci soutěže, rádi za rok přijedeme, pokud v březnu uspějeme v Jihomoravském kraji.

Libor Vychodil – Strážnice

Děkuji za skvělou organizaci a příjemnou atmosféru během celé akce. Bylo mi ctí podílet se na práci poroty.

Mgr. Marie Hrabinová – Slavičín

Děkuji mnohokrát za vytvoření perfektních podmínek, účast na soutěži byla pro naše studenty potřebnou zkušeností jak pro studium, tak i pro praktický život.

Mgr. Ivan Antov – Praha, ul. Radlická

Děkuji Vám za čas a energii, kterou jste se svým týmem věnovali této soutěži. Mí studenti, kteří zde byli poprvé, byli velmi spokojeni, především je nadchly darované knihy.

Ivana Hofírková – Rýmařov

Chci Vám ještě jednou poděkovat za opět skvěle zorganizovanou soutěž a vše, co s ní souvisí. Přestože jsme se letos propadli, odnášíme si spoustu pozitivních dojmů a zážitků.

Mgr. Dana Benešová – Beroun

Opět bych Vám a Vašemu týmu ráda poděkovala za velmi kvalitně připravený ročník soutěže. Věřím, že budete mít i nadále hodně sil a energie pokračovat v tomto ojedinělém projektu.

Mgr. Kateřina Lencová – Prachatice

Chcem Vám poďakovať za perfektnú organizáciu súťaže a popriať ešte veľa elánu do organizácie ďalších ročníkov tohto skvelého projektu. My sme sa zúčastnili prvýkrát, preto všetko bolo pre nás prekvapujúce a naši žiaci skonštatovali, že na takúto súťaž sa iste oplatí učiť. Bravo!

PhDr. Judita Petreková – Košice

Chci Vám a celému Vašemu realizačnímu týmu poděkovat za perfektní organizaci soutěže a vytvoření příjemného zázemí pro soutěžící. Velmi milí a ochotní byli Vaši studenti, kteří se podíleli jako koordinátoři – asistenti na průběhu akce. Velkým zážitkem pro mne bylo také setkání s panem prof. Prečanem. Děkujeme za hodnotné knihy. Odjížděli jsme z Chebu opět nadšeni.

Mgr. Jana Bittová – Ostrava

Ďakujeme za výbornú organizáciu súťaže a krásne knihy.

PhDr. Mária Miškocová – Medzilaborce

Radi by sme sa Vám poďakovali za úžasné zážitky, ktoré si zo súťaže odnášame. Rovnako ako minulý rok to bol pre nás úžasný deň. Ďakujeme za precízne a na vysokej úrovni zorganizované finále súťaže, ale aj za zvyšok pobytu. Želáme Vám aj všetkým Vašim študentom, ktorí sa na organizácii podieľajú, zaslúžený oddych a veľa síl do ďalšieho ročníka.

Mgr. Ľudmila Sklenková – Bratislava, ul. Vazovova

Chcem sa Vám touto cestou úprimne poďakovať za organizáciu a celú realizáciu súťaže. Je to z roka na rok asi náročnejšie a viem si predstaviť, že nie je to ľahké zabezpečiť všetko tak, aby bol každý spokojný. Ešte raz vám ďakujeme za všetko a držíme si palce, aby sa nám podarilo v súťaži pokračovať.

Mgr. Eva Halásová – Šurany

Moc děkujeme za výsledky i za celou soutěž a přejeme mnoho zdaru do dalších let.

Mgr. Ivana Preislerová – Vlašim

Chcem sa, aj v mene mojich študentov, poďakovať za nové skúsenosti, ktoré sme vďaka tejto súťaži získali. Veľmi si vážim, že hoci mojim študentom nehrali fanfáry víťazov, neodchádzali sme s pocitom porazených. Opätovne chcem vyjadriť obdiv nad organizačným majstrovstvom Vás a Vašich žiakov, ktorí pomáhali pri zabezpečení tejto veľkolepej súťaže, a poďakovať za ceny, ktoré si naši žiaci zo súťaže odnášali.

Mgr. Eva Hudáková – Poprad

Dobrý deň, chceme sa ešte raz poďakovať za možnosť účastniť sa súťaže a za skvelé zážitky, ktoré si z nej odnášame. Každý rok nás to motivuje venovať histórii viac a viac času a spoznávať spolu so žiakmi jednotlivé etapy našej spoločnej cesty.

Mgr. Jaroslav Bečka – Banská Bystrica

Když jsem se vracel ve čtvrtek večer domů do Litoměřic, říkal jsem si, že každý rok mám 364 běžných dní a jeden den sváteční – je jím finále dějepisné soutěže v Chebu. Tento organizační zázrak v rámci českého školství mne vždy ohromí. Děkuji za sebe, za naše studenty, ale i za všechny zúčastněné pedagogy i soutěžící z obou republik. Dík patří Vám i celému Vašemu organizačnímu týmu.

Mgr. Petr Bašus – Litoměřice

Včera sme po náročnej a vyčerpávajúcej ceste trvajúcej 9 hodín šťastne pricestovali domov, do Galanty. Celú cestu sme nespali, ale dokola si rozprávali neopakovateľné zážitky z Prahy, zo súťaže, preberali otázky, ktoré tento rok prekonali náročnosť všetkých doterajších ročníkov. O to viac nás teší najlepšie umiestnenie, ktoré naša škola v tejto veľkolepej súťaži tento rok získala. Chcela by som sa Vám a celému organizačnému tímu v mojom mene a v mene mojich študentov poďakovať za precízne pripravenú a zorganizovanú súťaž, za krásne prežitý čas v Chebe a hodnotné dary, ktoré sme získali. Vyslovujem obdiv, že sa každoročne púšťate do kolotoča náročných príprav ďalšieho ročníka, ktorý z roka na rok zdokonaľujete.

Mgr. Rozália Csemezová – Galanta

Vďaka za ústretovosť a blahoželám k dalšiemu ročníku! Bolo to vyborne a Galanta mi vyrazila dych. Vydychnite si a budúci rok sa môžete na mňa znovu spoľahnúť.

prof. PhDr. Roman Holec, DrSc. – FF Univerzity Komenského, Bratislava

Soutěž byla jako vždy perfektně připravená. Děkujeme za krásné knihy, za skvělé ubytování, ale také za odvoz až do Žatce.

Mgr. Kamila Kuffová – Žatec

Děkuji za všechno, co děláte pro studenty i nás pedagogy. Opět jsme se cítili výjimečně. Děkuji za možnost setkat se se všemi hosty, historiky i osobnostmi: můj (chlapecký) tým ocenil především obě sportovní hvězdy. Letos jsem v Chebu byla již počtvrté, z toho tři roky po sobě s téměř stejným týmem. Měla jsem díky Vám možnost prožít se studenty čtyři tvůrčí roky, které je nesmírně obohatily. Nejen po stránce vědomostní, ale i po osobnostní. Přeji Vám pevné zdraví, kolem sebe stále ten výkonný a sympatický tým a do dalšího ročníku hodně dobrých nápadů!

Mgr. Pavla Míchalová – Velké Pavlovice

Z letošního ročníku si odnášíme jen ty nejpozitivnější dojmy. Kluci byli nadšení, byli na dějepisné soutěži poprvé a současně i naposledy, protože na jaře maturují, celá akce je ovšem naprosto ohromila a na konci, s očima navrch hlavy, mi řekli: “Pane profesore, moc vám děkujeme, že jste nás do soutěže zapojil, nikdy na všechno, co jsme tady zažili, nezapomeneme. Už při hymnách nám běhal mráz po zádech, bylo to tu všechno úžasné!” Píšu to proto, že já to mám stejné, a za to hlavně Vám a celému organizačnímu týmu patří obrovský dík. Kéž bychom se i v naší společnosti, jinde i jindy, setkávali s obdobnými produkty na úrovni pověstné “stulákovské” kvality, profesionality i lásky k věci. My, kteří jsme se s Vámi mohli setkat, to totiž můžeme jen a jen potvrdit!

Mgr. Petr Nejedlo – Brandýs nad Labem

Rád bych Vám poděkoval za vynikající organizaci soutěže, Vaše nasazení obdivuji.

Mgr. Miroslav Flieger – Zlín

Děkuji Vám za pozvání a za příležitost účastnit se toho úžasného podniku, který jde mimo módní okázalost a podporuje skutečné duchovní hodnoty. Svoji účast pokládám za čest a děkuji Vám ještě jednou, že jste mě takto poctil.

Ondřej Neff – novinář, spisovatel

Rád bych vám jménem svým i našeho družstva poděkoval za opět perfektně připravenou soutěž. Vždy s napětím očekáváme, s čím novým přijdete, jestli zužitkujeme to, na co jsme se připravovali, nebo budeme muset improvizovat. V tom je to kouzlo soutěže. I když nezabodujeme, budeme mít alespoň spoustu zážitků. Ještě jednou díky a spoustu dobrých nápadů do dalších ročníků této skvělé soutěže.

Mgr. Vladimír Jeřábek – Bohumín

Chcela by som Vám v mene svojom ako aj mojich študentov poďakovať za výbornú organizáciu Dejepisnej súťaže gymnázií. Viem, že zabezpečiť takúto obrovskú akciu, získať sponzorov a urobiť tisíc drobností pre jej úspešný priebeh nie je ľahké. Za to všetko Vám ako aj Vašim študentom patrí veľké „ďakujem.“

PhDr. Alica Virdzeková – Žilina

Vaša súťaž mala aj tento rok vysokú úroveň. Obohatila nás o stretnutie s významnými osobnosťami súčasného českého aj slovenského spoločenského, politického, kultúrneho i športového života. Umožnila tímu nášho gymnázia presvedčiť sa, že vedieť niečo viac ako ich rovesníci sa oplatí. Ďakujeme Vášmu gymnáziu i Vám osobne, pán profesor Stulák, za príjemnú atmosféru, výbornú organizáciu finále, slová povzbudenia, krásne knihy aj vzniknuté nové priateľstvá medzi žiakmi i porotcami.

PhDr. Ružena Kormošová – Spišská Nová Ves

Děkuji se svým týmem za pěkně strávené chvíle v Chebu. Bylo to náročné, z Vaší strany obdivuji a oceňuji velmi kvalitní přípravu a organizaci.

Libuše Chalupková – Sušice

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za pozvání na dějepisnou soutěž k vám do Chebu. Stejně jako v loňském roce se opět jednalo o naprosto profesionální a perfektně zorganizovanou akci. Budu se těšit na naši další spolupráci.

JUDr. František Emmert, Ph.D. – spisovatel

Chci Ti poblahopřát k naprosto dokonalému zvládnutí soutěže. Doufám, že sis teď naordinoval odpočinek…

Mgr. Vladěna Hodaňová – Plzeň

Jsme velice rádi, že jsme byli u toho. Bylo to velmi povzbuzující a budeme z toho radostného zážitku dlouho žít. Starali jste se o nás náramně, tak skvělé pohostinství nezažije člověk každý den.

prof. PhDr. Vilém Prečan, CSc., s manželkou

Listopad nepatří zrovna k mým oblíbeným měsícům, ale dík Vaší soutěži má člověk přece jen důvod se na něj těšit.

Mgr. Lukáš Feigl – Roudnice nad Labem

Děkuji Vám opět za skvěle zorganizované finále, kterého jsme měli to štěstí se podruhé za sebou zúčastnit. Studenti, i když nebyli mezi vítězi, byli nadšeni především z knih, které dostali, což bylo spolu s příjemnou a přátelskou atmosférou, která je na celém střetnutí vytvořena, asi to nejpřínosnější.

Mgr. Vladimír Cieslar – Praha, ul. Loučanská

Mnohokrát děkujeme za další perfektně připravený a zorganizovaný ročník dějepisné soutěže. Neustále se nestačím obdivovat tomu, jak je vše domluvené, přichystané, zajištěné, jak vše funguje tak, jak má, vše je na minutu přesně zorganizované… Ačkoli jsme se neprobojovali do TOP 10, odjížděli jsme nadšení, ale hlavně spokojení jak s organizací, tak s naším výkonem. Navíc veškeré Vaše snažení ocenili i rodiče soutěžících studentů, proto předávám i jejich poděkování.

Mgr. Eva Tomášková – Žďár nad Sázavou

Dovoľte mi, aby som sa Vám ešte raz nielen vo svojom mene, ale aj v mene svojho tímu poďakovala za opäť bezchybne zorganizovanú súťaž. Študenti, ktorí sa súťaže zúčastnili, boli nadšení. Nielenže si priviezli domov krásne a hodnotné ceny, ale aj nezabudnuteľné zážitky a najmä motiváciu sa zlepšiť a prebojovať sa aj na budúci rok do Chebu! Vám aj Vášmu tímu všetká česť a ešte raz veľké “ďakujem”!

Mgr. Denisa Plichtová – Bratislava, ul. Metodova

Mnohokrát děkuji nejen za zaslání fotografií, ale za všechno spojené s Dějepisnou soutěží studentů gymnázií. Velmi ráda se do Chebu a Františkových Lázní vracím, letos jsem využila možnosti hovořit s panem profesorem Prečanem a pan docent Mücke se k nám hlásil jako absolvent našeho gymnázia.

PhDr. Alena Vomlelová – Pardubice

Troufám si říct, že si studenti odvezli intenzivní zážitek, a já doufám, že jsme v Chebu nebyli naposledy. Ještě jednou velký dík za perfektně zvládnutou organizaci celé akce a doufám, že brzy opět na viděnou!

Mgr. Zbyněk Sturz – Znojmo

Chtěl bych Vám poděkovat za pozvání – zúčastnil jsem se rád, protože atmosféra soutěže je vždy úžasná a organizace bezchybná. Samozřejmě Vám rád pomohu i v příštím roce.

PhDr. Jiří Plachý, Ph.D. – Vojenský historický ústav, Praha

Každý, kdo někdy připravoval zájezd, exkurzi, přednášku nebo návštěvu divadla se studenty, ví, kolik času a energie musí najít nad rámec svého „běžného provozu“. Proto mám jakousi představu, kolik úsilí se skrývá za organizací soutěže, jíž jsem byla se svými studenty součástí. Děkuji za zážitek, za povzbuzení, že dějepis „někoho baví“. Bylo by pěkné říct, že jste mě inspiroval k zorganizování „něčeho“, bohužel, nic takového se nestane, jen jdu učit jaksi energičtěji, se vztyčenou hlavou.

Mgr. Milada Svozilová – Litovel