Ohlasy, které potěší 2019

|

Rád bych Vám i touto cestou poděkoval za pozvání na Vaši, teď už vím, že jedinečnou a skvělou akci. Musím konstatovat, že jsem tak profesionální úroveň organizace dlouho neviděl. Především jsem přesvědčen, že touto akci zvedáte nejen úroveň vzdělanosti naší nové generace, ale i budujete dobré jméno České republiky. Rád i v budoucnu takovouto akci podpořím.
E. Tomáš Tuhý – velvyslanec České republiky ve Slovenské republice

 

Odjakživa říkám, že každá dobrá věc potřebu k úspěšnému završení člověka, který ji dotáhne až k „hořkému konci“, kdy jsou všechny tečky nad „i“, jak mají být. V tomto případě padl “Černý Petr” na Vás, ale dobře se stalo. Ústřední kolo v Chebu a Miroslav Stulák se stali nezapomenutelným fenoménem.
prof. PhDr. Vilém Prečan, CSc. – historik

 

Děkuji Vám, soutěž byla pro mne jako vždy velkým zážitkem.
prof. PhDr. Jan Rychlík, DrSc., dr. h. c. – historik FF UK Praha

 

Děkuji za veškerou péči během mé účasti na letošním ročníku Dějepisné soutěže studentů gymnázií. Milerád se budu podílet na zpracování otázek i pro 29. ročník. Je to pro mne rozhodně čest a datum finálového klání jsem si již poznamenal.
PhDr. Daniel Povolný, Ph.D. – historik

 

Ještě jednou moc děkuji za skvělou organizaci a veškerou péči. Datum na příští rok jsem si zapsal a věřím, že se budu moci zůčastnit.
doc. PhDr. Pavel Mücke, Ph.D. – historik

 

Ještě jednou Vám děkuji za pozvání na letošní ročník a možnost být na něm přítomen. Obdivuji výbornou organizaci i zajištění celé akce. Těším se na naši další spolupráci .
JUDr. František Emmert , Ph.D. – spisovatel

 

Klobouk dolů za tak precizně zvládnutou organizaci dějepisné soutěže – udělalo to na mne velký dojem.
Mgr. Michal Macháček, Ph.D. – historik

 

Ráda bych Vám jménem svým i svých studentů poděkovala za skvělou organizaci, sváteční zážitek, výborné ubytování, bezchybnou dopravu, jako vždy výborné pohoštěni, což oceňují zvlášť studenti, neopakovatelnou atmosféru, knížky, příjemné lidi ve štábu, plejádu historiků, paní Čaputovou a pana Vondru.
Mgr. Eva Hurychová – Jihlava

 

Chtěla jsem Vám poděkovat za perfektně zorganizovanou soutěž i skvělé ubytování. Přestože se naše družstvo neumístilo úplně podle našich představ, odvážíme si z Chebu kromě krásných knih i spoustu zajímavých zkušeností a zážitků.
Mgr. Pavla Míchalová – Velké Pavlovice

 

Já se svými studenty děkujeme za zážitky a příjemný pobyt. Pro všechny jsou to cenné zkušenosti.
Mgr. Libuše Chalupková – Sušice

 

Moc děkujeme za skvěle zorganizovanou soutěž. Od krajských kol až po finále jsme vždy byly o všem perfektně informováni. A včerejší finále bylo skvělým završením celého ročníku. Pro studenty je účast ve finále výbornou zkušeností a intenzivním zážitkem. Zároveň soutěži (především díky projevům všech hostů a řečníků) nechybí výrazný výchovný a společensko-kulturní rozměr. Velmi si ceníme i zajištění ubytování, snídáně, občerstvení a knižních darů. Ještě jednou velké díky celému týmu v čele s Vámi.
Mgr. Eduard Roreček – Brno

 

Děkuji Vám a celému týmu za perfektní organizaci soutěže. Na krajské kolo určitě jedeme.
Pochvala a poděkování zazněla i z úst studentů. Nikdy prý nezažili tak perfektní soutěž a byli rádi, že se do Chebu dostali.
PhDr. Jarmila Pechoušková – Písek

 

Děkujeme, že jsme mohli být přitom.  Bylo to skvělé. Studenty to motivuje, aby se připravili ještě lépe, abychom mohli přijet i příští rok.
PaedDr. Helena Hantonová – Nymburk

 

Moc vám děkuji za bezproblémový ročník s vysokou společenskou úrovní.
Mgr. Jiří Řehák – Teplice

 

Moc děkujeme, jsme nadšení nejen tím, že jsme se konečně dokázali umístit, ale i úplně bezvadnou organizací i atmosférou.
Mgr. Jiří Jirovský – Liberec

 

Musím se opakovat – chebská dějepisná soutěž je opravdovým fenoménem českého školství, to je dnes zcela zřejmé a účast prominentních odborníků, spolutvůrců a hostů to jen dokládá. Vaše soutěž běží jako po drátkách, vše má svůj řád. Naši studenti byli ohromeni společenskou úrovní soutěže a odnášejí si vzpomínky, které jistě hned tak nevyblednou.
Mgr. Petr Nejedlo – Brandýs nad Labem

 

Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme! Bezchybná organizácia, skvelí ľudia, super súťaž.
PhDr. Judita Petreková – Košice

 

Chcem sa Vám v mene svojom ako aj  mojich študentov poďakovať za perfektnú organizáciu súťaže, moji študenti, ktorí sa zúčastnili na nej prvýkrát, povedali, že takú fantastickú súťaž, precízne pripravenú a vo všetkom 100% fungujúcu, ešte nezažili. Sme veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť.
PhDr. Alica Virdzeková – Žilina

 

Rádi bychom Vám za celý náš tým poděkovali za vynikající a precizní organizaci tak obrovské a náročné akce. Také za veliké množství zajímavé historické literatury, výborné zázemí a ubytování ve Františkových Lázních. Celostátní finále bylo pro nás velikým zážitkem. Ještě jednou děkujeme.
Mgr. Martin Žamboch – Frýdek-Místek

 

Děkujeme za další povedený ročník soutěže. Byl velice motivující a moji studenti si ještě na zpáteční cestě rozdělili, co kdo začne studovat.
Mgr. Alžběta Zetková – Valašské Meziříčí

 

Ďakujeme za znova dobre hlavne organizačne zvládnutú súťaž, je to naozaj veľa mravenčej práce, ktorú treba urobiť a ktorú účastníci nevnímajú len vidia výsledok.
PaedDr. Anna Šimečková – Martin

 

Děkujeme za opět vynikající úroveň soutěže.
Mgr. Zdeněk Hájek – Klobouky u Brna

 

Obdivuji Váš elán, Váš skvělý tým, se kterým již tolik let připravujete nejlepší dějepisnou soutěž! Asi málokdo si dovede představit, kolik sil, energie a času musíte věnovat realizaci.
Mgr. Zdeněk Novák – Jilemnice

 

Moc Vám děkujeme za možnost zúčastnit se a užít si letošní ročník soutěže. Můj nový tým odjíždí nadšeně domů. Jejich zážitky z organizace celé soutěže jsou umocněny i skvělým umístěním v soutěži. Je to výsledek Vás a celého organizačního týmu.
Mgr. Jaroslava Machalová – Valašské Klobouky

 

Děkuji za perfektně připravenou soutěž, doufám, že se příští rok zúčastníme.
Vítězslav Kutík – Hradec Králové

 

Vyjadrujem Vám a kolektívu spolupracovníkov. veľký obdiv nad organizáciou a realizáciou súťaže „Dejepisná soutež studentu gymnázií“. Pre mňa a pre mojich študentov to bol nezabudnutelný zážitok. Ďakujem za možnosť byť súčasťou tímu, ktroý opravoval testy, kde vládla perfektná atmosféra.
Mgr. Vladimír Liščík – Michalovce

 

Děkuji za neopakovatelné zážitky za celý náš tým!! Přijeli jsme do Chebu na dějepisnou soutěž poprvé. Cesta tam a zpět byla nekonečná. Dojmy vyvážily a předčily očekávání.
Mgr. Věra Podrazká – Opava

 

Naše ambície – byť najlepší zo slovenských gymnázií sa naplnili, dokonca sme ich získaním celkového prvenstva prekonali.  Sme všetci veľmi šťastní z výborného výsledku. Zároveň si uvedomujeme, akou výzvou je tento výsledok pre budúci ročník súťaže a vynasnažíme sa byť rovnako kvalitne pripravení. Vysoko hodnotíme organizačnú úroveň súťaže, príprava ktorej musí byť po každej stránke neskutočne náročná. Náš tím si z Chebu odnáša len tie najlepšie zážitky a už dnes sa tešíme na stretnutie v budúco ročníku súťaže.
PhDr. Alica Hrončeková – Lučenec

 

Děkujeme za  nové ubytování, bylo tam příjemně  a za všechno. Soutěž byla skvělá a dala Vám opět hodně zabrat. 
Mgr. Alena Klichová – Strakonice

 

Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za množstvo zážitkov, ktoré si odnášame z nášho pobytu v Čechách a za precíznu organizáciu Vašej súťaže. Spomienky na všetko, čo sme zažili a na atmosféru súťaže sú pre nás motiváciou pre ďalší ročník, ktorého sa veľmi radi zúčastníme.
Mgr. Ľudmila Sklenková – Bratislava, ul. Vazovova

 

Dovoľte mi touto cestou poďakovať Vám za perfektne a na vysokej úrovni zorganizovanú Dejepisnú súťaž študentov gymnázií, ktorej som sa so študentmi zúčastnila po prvý krát. Okrem hodnotných publikácií si odnášame množstvo pozitívnych zážitkov, za čo vďačíme aj Vám. Významné osobnosti,či už z historickej obce či z politicko-spoločenského života, dodali punc celej súťaži.
PhDr. Katarína Michalíková – Nitra

 

Nám se sice moc nedařilo, ale soutěž byla perfektní…organizace, atmosféra…díky
Mgr. Vladimíra Špetová – Mariánské Lázně

 

Opět vše perfektně připravené, bezvadná atmosféra, hýčkání soutěžících i hostů, péče o všechny a o všechno jako od maminky. Vaše schopnost organizovat tuto výjimečnou soutěž v rámci českého školství je obdivuhodná. Díky za to.
Mgr. Petr Bašus – Litoměřice

 

Finále Vaší dějepisné soutěže bylo velkým zážitkem pro mě i pro moje studenty. Klobouk dolů před Vámi i před Vaším organizačním týmem. Nevím, co mám chválit dříve, zda velké množství vzácných hostů, dokonalou organizaci, zajímavé otázky, občerstvení, ubytováni nebo dárky… Těším se na příští rok a pevně doufám, že se do finále probojujeme zase.
Mgr. Ivona Pavlíčková – Chotěboř

 

Chci Vám jménem svým i jménem týmu studentů Gymnázia Blansko poděkovat za precizní organizaci celého XXVIII. ročníku Mezinárodní dějepisné soutěže studentů gymnázií ČR a SR, vše bylo na vysoké úrovni, organizací krajských kol na jaře 2019 a zajištěním exkluzivních hostů pro chebské finálové kolo počínaje a skvěle zvládnutou logistikou hromadného odjezdu soutěžících a jejich učitelů po chebském finále konče.
Mgr. Stanislav Hrnčíř –  Blansko

 

Za sebe a naše studenty můžu říct, že jsme byli nadšeni formátem celé soutěže. Trochu jsem už tušila od manžela, že to bude skvělé, ale že až tak, to jsem si opravdu nemyslela. I když jsme se nijak neumístili, tak náš tým prohlásil, že to další rok zkusí znova a pořádně si s přípravou mákne. Jsou velmi motivovaní. Děkuji Vám za vše, měl jste všechno perfektně připravené!!
Mgr. Jarmila Kratochvílová – Pelhřimov

 

Chtěla bych Vám srdečně poděkovat za krásný zážitek z Dějepisné olympiády v Chebu.
Soutěž byla zajímavá, výborně organizovaná, ocenili jsme nejen setkání se špičkovými historiky, ale také s dalšími významnými českými a slovenskými hosty. Velmi nás potěšili vhodně vybrané knihy a užitečné propagační materiály. Ubytování ve Františkových Lázních nemělo chybu! Děkujeme Vám, vážíme si Vaší práce i celého realizačního týmu.
Mgr. Lada Boháčová – Praha, ul. Nad Alejí

 

Nemohu najít vhodná slova, abych dokázal adekvátně popsat a ocenit tuto velkolepou akci. Prostě něco podobného jsem ještě nezažil, soutěž se mohla svou atmosférou směle rovnat s velkými vědeckými konferencemi. Skvělé zabezpečení, péče o všechny soutěžící i jejich pedagogický doprovod byla neskutečná. Všechno klaplo přesně dle programu. Bohatá kolekce knih, kterou si každý odvezl, bude navždy tento nezapomenutelný den připomínat. Jen stěží si dovedeme představit, co stovek hodin Vaší práce a celého týmu studentů a dalších za tím je. Máte můj obrovský obdiv a úctu. Velmi mě překvapili bratři Slováci, byli opravdu moc dobří, zdá se, že znají české dějiny mnohem lépe, než my slovenské. Ještě jednou díky Vám za tuto práci, nasazení, nadšení, propagaci historie a česko-slovenských vztahů.
PhDr. Jan Tomíček – Hořice

 

S mými studenty jsme si připadali jako ve snu! Jako na vědecké konferenci, kde uplatňuji, co umím, dozvídám se nové a zároveň jako bychom byli na nějaké slavnosti s recepcí. Pro nás to byla premiéra. Jak jménem svým, tak jménem svých studentů Dominiky, Matouše a Mikuláše chci Vám i celému Vašemu týmu poděkovat za skvělou, profesionálně provedenou práci, za Vaši námahu, nadšení a vytrvalost! Ač jsme se osobně nesetkali, neb jsem si nedovolila Vás včera „obtěžovat“, chápejte těchto pár řádek jako osobní potřesení rukou a vyslovení díků a obdivu! S díky a úctou a přáním dnů a chvil odpočinku
Mgr. Jana Ginzelová – Praha, ul. Korunní

 

I my za Gymnázium Chomutov velmi děkujeme za skvělé zázemí (ostatně jako vždy)
S pozdravem
Mgr. Josef Märc – Chomutov

 

Rád bych Vám i celému Vašemu týmu jménem svým i jménem našeho soutěžního družstva poděkoval za opět velmi dobře připravenou soutěž, v níž jsme se tentokrát i dobře umístili. Organizace byla perfektní a otázky zajímavé.
Mgr. Vladimír Jeřábek – Bohumín

 

Děkujeme za skvělou organizaci soutěže a těšíme se na další ročníky.
Mgr. Dana Richterová – Brno, ul. Barvičova

 

Ještě jednou bych se rád vrátil ke čtvrteční dějepisné soutěži a moc Vám za její pořádání poděkovat. Ať už zmíníme ubytování, servis nebo soutěž samotnou, nezbývá než hodnotit v superlativech.
Mgr. Lukáš Feigl – Roudnice nad Labem

 

Chci opět vyjádřit poděkování především Vám, ale samozřejmě i Vašemu realizačnímu týmu. Vše opět proběhlo v naprosté dokonalosti. Mockrát děkujeme za hodnotné dary a knihy a navíc jsme se letos mohli darovat i z pěkného 6. místa, což mě moc potěšilo.
Mgr. Dana Benešová – Beroun

 

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za vynikajúcu organizáciu a vysokú kvalitu súťaže. Na súťaži sme sa zúčastnili po prvýkrát a boli sme veľmi milo prekvapení z úrovne súťaže, pričom si uvedomujem, že zorganizovať tento typ súťaže nie je jednoduché a stojí Vás to veľa síl.
Mgr. Jana Magdolenová – Zlaté Moravce

 

S organizací celé soutěže jsme byli spokojeni. Ubytování bylo bezvadné, strava vynikající. Mnohokrát děkujeme za organizaci celého klání. Přeji klidný a spokojený nadcházející adventní čas.
Mgr. Pavla Kloiberová – Dačice

 

Dovolte, abych Vám poděkoval za skvělou organizaci, skvělý průběh a náplň letošního kola soutěže. Jistě patří ke špičce toho, co se u nás v oboru děje.
Mgr. Zdeněk Zapletal – Přerov

 

Chcem sa Vám aj v mene mojich študentov poďakovať za neopakovateľnú skúsenosť, ktorou pre nás bola účasť na finále v Chebe.  Napriek viacerým úskaliam verím, že aj naďalej budeme rozvíjať našu spoluprácu.
Mgr. Eva Hudáková – Poprad