Ohlasy, které potěší 2022

|

Chtěl bych vám poděkovat za perfektní organizaci dějepisné soutěže. Pro naše studenty se zdravotním postižením je motivující poznání, že mohou uspět, pokud se dobře připraví, i v konkurenci s intaktními studenty. Je to pro ně i dobrá příprava pro nezávislý život.
Ivan Antov – gymnázium Praha, ul. Radlická

Ještě jednou děkuji za celý náš tým za krásný zážitek z pobytu v Chebu. Vím, jak je těžké zorganizovat i menší akce na úrovni školy, takže máte můj obdiv, že už třicet let zvládáte řídit akci této velikosti.
Jaroslav Palas – gymnázium Praha, Trhanovské náměstí

Soutěž se vydařila, byla perfektně zorganizovaná, ubytování ve Františkových Lázních skvělé. Historické publikace a materiály se budou studentům i mně hodit, skvělé pohoštění, doprava do Prahy, všechno hodnotíme se studenty v superlativech.
Jan Tomíček – gymnázium Hořice

Veľmi pekne ďakujeme za perfektne pripravenú Dejepisnú súťaž, ktorej sme mali tú česť zúčastniť sa po prvý krát. Odišli sme s množstvom vecných darov, kvalitních kníh, ale hlavne zážitkov. Obdivujeme Vašu prácu, nadšenie a lásku k histórii. Vám aj Vášmu organizačnému tímu prajeme veľa síl a úspechov aj při príprave ďalších ročníkov dejepisnej súťaže.
Sylvia Dancáková – gymnázium Košice, ul. Škultétyho

Letošní ročník byl (jako vždy) perfektní. Děkujeme a těšíme se na další ročník.
Luboš Nebřenský – gymnázium Ústí nad Labem, ul. Stavbařů

Ráda bych Vám poděkovala za sebe i celý náš tým za vzornou přípravu, organizaci dějepisné soutěže i knižní dary. Jsem si vědoma nezměrného úsilí, které této soutěži již léta věnujete. Velmi si toho vážím.
Jitka Herboltová – gymnázium Blovice

Děkujeme za všechnu práci ohledně soutěže, vím, jak náročná se za tím skrývá příprava. Velmi si toho vážíme. I když v letošním roce jsme nedosáhli na bodované místo, přesto si tým soutěž velmi užil, přitom také zjistil, že ne všechno je zadarmo.
Libuše Chalupková – gymnázium Sušice

Děkujeme za skvělou organizaci jubilejního ročníku naší oblíbené soutěže!
Jaroslava Machalová – gymnázium Valašské Klobouky

Jménem svým i svých studentů Vám chci poděkovat za opětovně skvělou organizaci dějepisné soutěže. Děkujeme i za zprostředkování ubytování. Pro studenty soutěž byla fantastickým zážitkem, i když nedosáhli úspěchu.
Dana Benešová – gymnázium Beroun

Děkujeme za organizaci soutěže a příjemně strávené dva dny.
Marek Dlouhý – gymnázium Liberec, ul. Jeronýmova

Děkuji za organizaci této akce, naši studenti si ji velice užili a odváží si neopakovatelný zážitek.
Jakub Sluka – gymnázium Světice u Říčan

Ráda bych za sebe i naše studenty moc poděkovala za opravdu super zážitek. Od dopravy, přes ubytování po samotnou soutěž, vše proběhlo hladce a bez problémů. Všechna čest vám i vašemu týmu! Společně jsme se shodli, že opravdu stálo za to, vážit tak dalekou cestu.
Blanka Zahradová – gymnázium Šternberk

Bezvadná organizace jako vždy, spousta zajímavých hostů, pohodlí a komfort pro účastníky. Za to vše patří dík Vám a Vašemu organizačnímu týmu.
Petr Bašus – gymnázium Litoměřice

Děkuji za celou organizaci soutěže, která byla perfektní jako obvykle. Ani jsme nepocítili důsledky krize, vše bohaté, ať už se jedná o věcné dary nebo občerstvení. Takže opět jednička s hvězdičkou.
Alena Klichová – gymnázium Strakonice

Děkujeme za příjemnou atmosféru, skvělou péči a za krásné knihy.
Alena Šalounová – gymnázium Vysoké Mýto

Ďakujeme za výborne zorganizovanú súťaž a prajeme veľa síl do ďalšieho ročníka.
Jana Magdolenová – gymnázium Zlaté Moravce

Děkuji Vám za zaslanou tabulku, ale i příjemně strávené chvíle v Chebu! A zároveň vyjadřuji hluboký obdiv a veliký dík za organizaci tak náročné a krásné akce!
Pavlína Houšková – gymnázium České Budějovice, ul. Česká

Mnohokrát děkuji jak za výsledkovou listinu, tak za tradičně skvělou organizaci celé soutěže. Studenti si skutečně odvážejí krásné zážitky, vzpomínky i hodnotné dárky. Tento den byl díky plejádě odborných kapacit z řad historiků a celou atmosférou velmi inspirativní.
Eva Hurychová – gymnázium Jihlava

Ďakujeme Vám aj všetkým, ktorí sa na prípravách súťaže podieľali, za úžasný zážitok. Sme radi, že sme sa opätovne mohli vrátiť k prezenčnej súťaži a užiť si jej atmosféru. Z nášho pobytu v Chebe si odnášame nezabudnuteľné zážitky.
Ľudmila Sklenková – gymnázium Bratislava, ul. Vazovova

Děkujeme za skvěle zorganizovanou soutěž (ostatně jako vždy). Naše letošní zážitky byly umocněny i výsledkovou listinou, kdy se nám podařilo zopakovat náš nejlepší výsledek z roku 2010, ovšem v nesrovnatelně větší a těžší konkurenci.
Ivo Kout – gymnázium Hradec Králové

Dovolte mi, abych vám poděkoval za opět bezchybnou organizaci, věnujete se své práci naplno, bylo to znát. Druhé takové soutěže v České republice není, pro naše chlapce to byl jedinečný zážitek.
František David – gymnázium Klatovy

Chcem poďakovat za perfektnú organizáciu súťaže. Cítili sme sa u Vás v Chebe aj v ubytování naozaj veľmi dobre.
Jana Chrenová – gymnázium Dolný Kubín

Chci také poděkovat za skvělou soutěž a úžasnou organizaci.
Tamara Lörinczová – gymnázium Ostrava

Dovoľte mi v mene celého nášho kolektívu Vám čo najsrdečnejšie poďakovať za možnosť byť vo finále a zúčastniť sa takého úžasného podujatia, akým bolo tohtoročné finále. Osobne som v Chebe bola prvýkrát v rámci súťaže. Boli sme milo prekvapení dokonalou organizáciou, prostredím, súhrou celého Vášho organizačného tímu. Celá atmosféra bola čarovná a neopakovatelná, jedlo chutné, ubytovanie pohodlné, preprava bezproblémová. V porote som si našla nových priateľov, kolegov z ČR a SR. Držíme Vám palce aj do ďalších ročníkov súťaže, takéto veľkolepé akcie prinášajú študentom jedinečné skúsenosti.
Monika Siváková – gymnázium Prievidza

Jménem svým i mých studentů, kteří měli možnost zúčastnit se finále dějepisné soutěže, chci Vám i celému Vašemu týmu poděkovat za vynikající přípravu a skvělý průběh soutěže. Mockrát děkujeme za Vaši neskutečně obětavou práci. Každoročně totiž obdivujeme perfektní přípravu a celé zajištění soutěže včetně ubytování, dopravy, cateringu a hlavně soutěže samotné i hostů, kteří se jí účastní. Jsme Vám neskonale vděční za to, že tato soutěž existuje a motivuje mladé lidi ke studiu našich i světových dějin.
Eva Tomášková – gymnázium Žďár nad Sázavou

Chcem vysloviť poďakovanie za perfektnú organizáciu finále súťaže a popriať Vám veľa chuti a elánu pri organizovaní ďalšieho ročníka.
Judita Petreková – gymnázium Košice, ul. Poštová

Vám aj Vášmu tímu sa chceme aj tento rok poďakovať za opätovne perfektne zvládnutú organizáciu súťaže, bezproblémový priebeh, skvelú priatelskú atmosféru. Zo súťaže si okrem hodnotných knižných darov odnášáme predovšetkým krásne spomienky, zo stretnutia s významnými osobnosťami českého i slovenského kultúrného aj športového života a motiváciu do ďalšieho ročníka. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť.
Denisa Plichtová – gymnázium Bratislava, ul. Metodova

Dějepisná soutěž vždy spolehlivě rozzáří oči našich studentů – málo platné, jakkoliv je předem instruuji, co je čeká, teprve až prožitek celé soutěže live je vždy naprosto ohromí. S očima navrch hlavy mi potom vyprávějí, jak už při úvodních hymnách mají po těle husí kůži, a co si budeme nalhávat, my kantoři jsme na tom stejně… Pro studenty je prožitek soutěže obrovskou zkušeností, ti starší mi ještě po létech píší, jak na chebské klání rádi vzpomínají.
Petr Nejedlo – gymnázium Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
Chceme ocenit výbornú úroveň organizácie súťaže.
Štefánia Nádaská – gymnázium Trnava

Dovolte mi touto cestou ještě jednou vyjádřit velké poděkování a obdiv za Vaši práci.
Zdeněk Bártů – gymnázium Telč

Chtěli bychom poděkovat za skvělý zážitek z chebského finále dějepisné soutěže. Já i naši studenti velmi oceňujeme práci Vás a Vašeho týmu.
Jiří Kulhánek – gymnázium Jaroměř

Za celý soutěžní tým Vám chci poděkovat za skvělou organizaci, průběh celé dějepisné soutěže a za knihy, které nám všem udělaly velikou radost. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek a moc se těšíme na další ročník.
Jan Šilar (student) – gymnázium Liberec, ul. Partyzánská

Chtěla bych moc poděkovat za naprosto perfektní organizaci obou dní. Moc si vážím toho, že jsem mohla být součástí tak prestižní soutěže. Probojovat se až do Chebu z krajského kola nebylo vůbec jednoduché v tak vysoké konkurenci skvělých historiků. Celé ty dva dny zkrátka neměly chybu!
Eliška Tobolková (studentka) – gymnázium Hořice

Osobně se mi soutěž moc líbila, vše bylo pěkně připravené a bylo o nás opravdu královsky postaráno. Soutěž jsem si užil.
Daniel Schuster (student) – gymnázium Litoměřice

Súťaž bola výborne zorganizovaná od začiatku až do konca. Občerstvenie bolo skvelé a môžem povedať, že som tam vôbec nebol hladný. A som vďačný za hromadu cenných kníh, ktoré som obdržal. Pokračujte v tom ďalej.
Michal Vrábel (student) – gymnázium Prešov, ul. Duklianska

Podle mého názoru to byla zdařilá akce a určitě užitečná i pro soutěžící.
Jiří Šedivý (generál v.v.)

Ještě jednou bych Vám a Vašemu týmu chtěl poděkovat za pozvání, bylo to u Vás jako vždy výborné!
Pavel Mücke (historik) – Ústav pro soudobé dějiny AV ČR

Chtěl bych Vám poděkovat za pozvání do Chebu a možnost opět se zúčastnit jako host Vámi pořádané soutěže. Její organizace a průběh byly opět výborně zajištěny
– jako pokaždé!
František Emmert (historik) – Ústav státu a práva AV ČR

V Chebu bylo opět inspirativně i příjemně – radost vidět tolik vědomostně „nabušených“ zájemců o historii. Je dobře, že jdete proti trendu útěku od faktografie. Nicméně klobouk dolů za zvládnutí organizace. Neuvěřitelná práce.
Michal Macháček (historik)