Ohlasy, které potěší 2023

|

Už je viac ako týždeň po finále, ale stále sme plní emócií z tak veľkolepého podujatia.
Chcem Vám aj touto cestou poďakovať za to, že pobyt v Chebe bol pre nás opäť
neopakovateľným zážitkom a budeme radi spomínať na chvíle strávené medzi najlepšími
75 gymnáziami súťažného ročníka…
Elena Košíková – gymnázium Bánovce nad Bebravou

Dovoľte mi touto cestou poďakovať za výborne a na vysokej úrovni zorganizovanú súťaž. Odniesli sme si nielen cenné publikácie, ale aj množstvo nezabudnuteľných zážitkov, ktoré sa nám s Chebom, dejepisom a súťažou budú vždy spájať.
Katarína Michalíková – gymnázium Nitra, ul. Golianova

Ještě jednou Vám za vše moc děkuji!!! Velice si vážím Vaší dlouhodobé práce ve prospěch Vaší soutěže!
Pavlína Houšková – gymnázium České Budějovice, ul. Česká

Chci poděkovat za špičkovou organizaci finálového kola XXXI. ročníku Dějepisné soutěže studentů gymnázií ČR a SR, v rámci skvělého zajištění finálového klání Vám děkuji za zajištění výtečného ubytování, logisticky perfektně zvládnutý samotný průběh soutěže, včetně elektronického zasílání celkových výsledků a fotografií i odkazu na reportáž ČT. Já i moji studenti jsme byli s celým programem finále nadmíru spokojeni. Ještě jednou velké díky.
Stanislav Hrnčíř – gymnázium Blansko

Dovoľte mi, aby som Vám v mene svojom, aj v mene našich študentov úprimne poďakoval za super zážitky a úžasnú atmosféru na finálovom kole Dejepisnej súťaže študentov gymnázií ČR a SR. Ďakujeme za výbornú organizáciu, ubytovanie vo Františkových Lázních, výdatné občerstvenie, vrátane večere U Fleků a najmä hodnotné publikácie, ktoré sme mali problém odniesť. Som rád, že súťaž si zachováva vysokú úroveň, takže naozaj nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa, už účasť v tejto súťaži je výhra.
Petr Chmurčiak – gymnázium Skalica

Vaše 31ročné nasadenie pri organizácii tejto súťaže je obdivuhodné a veľmi náročné,
určite pre mnohých aj motivačné. Je úžasné počúvať, pre koľkých ľudí bolo cťou s Vami pracovať na organizácii tejto súťaže alebo sa tejto súťaže zúčastniť. Zo srdca Vám želáme pevné zdravie, aby ste nielen vedomosti o histórii, ale aj lásku k dejinám mohli prostredníctvom tejto súťaže šíriť ďalej nielen v Čechách, ale aj na Slovensku. S úctou a obdivom k Vašej práci.
Sylvia Dancáková – gymnázium Košice, ul. Škultétyho

Ještě jednou děkuji za perfektní organizaci soutěže.
Květa Bretšnajdrová – gymnázium Moravské Budějovice

Dovolte, abych Vám i Vašemu týmu spolupracovníků poděkoval za vynikající organizaci soutěže. Vše fungovalo a bylo zabezpečeno perfektně. Pro náš tým studentů to byl velký zážitek.
Ivan Antov – gymnázium Praha, ul. Radlická

Rád bych Vám poděkoval za opět skvěle zvládnutou organizaci letošního finále. Vlastně bych chtěl poděkovat za všechny ročníky, kterých jsem se mohl se svými studenty účastnit. Za ty roky se mi rok rozdělil dvěma konstantami – krajským kolem, které jsem připravoval, a finálem, kam jsme většinou postoupili, i když někdy jen o fous. Chtěl bych Vám poděkovat i za tu porci knih, které jsem od Vás dostal a které jsem poctivě pročetl při přípravách na další ročník. Díky soutěži jsem poznal úplně odlišný kout naší země a zamiloval jsem si ho, poznal jsem řadu zajímavých a chytrých lidí. I moji studenti, kteří do Chebu postoupili, byli vždy nadšeni a i po letech na tento zážitek rádi vzpomínají. Jenže všechno jednou končí. Letošní rok byl definitivně poslední, odcházím do důchodu, organizaci dalšího ročníku jsem předal kolegyním a sám budu už také jen vzpomínat. Ještě jednou díky za všechno. Ať Vás neopouští elán a nápady a soutěž pokračuje k novým vrcholům.
Vladimír Jeřábek – gymnázium Bohumín

Chci poděkovat za velice příjemný pobyt v Chebu, opět to bylo vynikající, Vaše úsilí je opravdu obdivuhodné.
Pavla Kloiberová – gymnázium Dačice

Soutěž je velkolepá a opravdu nemá obdoby. Soutěž byla jako vždy úžasná.
Kamila Kuffová – gymnázium Žatec

Je dôležité, povzbudivé, poučné pre študentov aj vyučujúcich byť účastníkom takejto súťaže. Všetkých to posúva dopredu.
Alica Hrončeková – gymnázium Lučenec

Dovoluji si velmi poděkovat za tradiční chebskou pohostinnost a perfektně připravenou soutěž. Náš tým byl v pozitivním slova smyslu šokován vysokou společenskou úrovní soutěže, skvělou organizací, nanejvýš komfortním ubytováním a stravováním a pochopitelně i knižními dary. Mohu jen potvrdit slova, která v Chebu opakovaně slýchávám od svých kolegů a s nimiž se plně ztotožňuji – vaše dějepisná soutěž je v České republice v rámci studentských soutěží či olympiád naprostou špičkou, vždy si velmi vážíme, když se nám podaří postoupit do finálového kola, protože pak nás čeká pohlazení na kantorské a studentské duši. A za to moc a moc děkujeme!
Petr Nejedlo – gymnázium Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Moc ďakujeme za úžasnú organizáciu a nesmiernu štedrosť, ktorú sme u Vás v Chebe zažili minulý týždeň počas finále.
Juraj Jankech – Púchov

V Chebe sme si to užili, U Fleků výborne najedli, krásne knihy sme ešte neprečítali. Ďakujeme za zážitok z perfektne zorganizovanej akcie.
Dagmar Malečková – gymnázium Šamorín

Děkuji za soutěž, bylo to super jako každý rok.
Jiří Jirovský – gymnázium Liberec, ul. Partyzánská

Děkujeme ještě jednou za skvělou organizaci a příjemné zážitky, které si studenti odnesli. Už se těší na další rok.
Vladimír Cieslar – gymnázium Praha, ul. Loučanská

Díky za skvělou organizaci celé soutěže. Snad nám i v příštím roce cesta do Chebu vyjde.
Markéta Rulfová – gymnázium Praha, ul. Konstantinova

Děkujeme za úžasný zážitek, který nám přinesla účast ve včerejším finále. I když naši studenti nejsou mezi vítěznými týmy, odnesli si ze soutěže spoustu příjemných vzpomínek.
Zdeňka Tillová – gymnázium Brno, třída Kpt. Jaroše

Chcel by som sa Vám poďakovať za organizáciu dejepisnej súťaže, zabezpečenie ubytovania a stravy, včas poskytnuté podrobné informácie o priebehu súťaže a za ústretovosť. Účasť bola pre nás cennou skúsenosťou a verím, že sa nám opäť podarí ešte niekedy prebojovať na finálové kolo.
Martin Caban – gymnázium Banská Bystrica, ul. Tajovského

Chtěla bych Vám jménem celého týmu z Valašských Klobouků poděkovat za dokonalou organizaci soutěže. Velké díky i za cenné knižní dary!
Jaroslava Machalová – gymnázium Valašské Klobouky

Moc děkujeme za ubytování a skvělou atmosféru soutěže.
Alena Šalounová – gymnázium Vysoké Mýto

Děkujeme za perfektně zorganizované finále, budeme se těšit na příští rok.
Marek Dlouhý – gymnázium Liberec, ul. Jeronýmova

Moc Vám děkuji za veškerou práci, kterou soutěži věnujete! Bylo mi ctí se opět (podruhé) zúčastnit.
Pavlína Houšková – gymnázium České Budějovice, ul. Česká

Ještě jednou velké díky a poklona za uspořádání dějepisné soutěže!!! Krásné zážitky a další životní zkušenost pro studenty i pro kantora.
Pavel Vaníček – Brno, ul. Labská

Moc děkuji za všechno, co pro soutěž a tím pádem i pro výuku historie a zájem o ni děláte. Jste i s vaším týmem skvělí.
Jiří Havlík – gymnázium Praha, ul. Jindřišská

Rád bych Vám (i za svůj tým) poděkoval za vše, co jste nám (s vaším týmem) připravil. Bylo to na podtrženou jedničku; ubytováním počínaje a dokonalým dnešním servisem konče. Soutěž byla dynamičtější a zajímavější, osobně jsem uvítal, že jsem si mohl pohovořit s našimi elitními historiky.
Zdeněk Dvořák – gymnázium Benešov

Dovolte mi, abych alespoň touto cestou vyjádřil velký obdiv a uznání Vám a Vašemu týmu za úsilí a elán při organizaci takové megaakce, veškeré informace byly jasné, vše šlapalo jako na drátkách, ubytování bylo výborné… Sám rád organizuji různé akce a vím, kolik času a práce se tomu musí věnovat. Respekt!
Přemysl Zbončák – gymnázium Třinec

Opět si odvážíme z Chebu jen ty nejlepší zážitky!!
Věra Podrazká – gymnázium Opava

Chceme Vám touto cestou poďakovať za organizáciu a realizáciu súťaže, odchádzame z Chebu s veľmi dobrým dojmom a nadšením.
Petra Šuhajdová – gymnázium Banská Bystrica, ul. Skuteckého

Děkuji za poslání výsledků a zároveň chci jménem svým i svých studentů poděkovat za bezchybný průběh soutěže a za skvělý zážitek.
Dana Benešová – gymnázium Beroun

Mnohokrát děkujeme za krásný zážitek a také za hodnotné ceny. Byl jsem u Vás s žáky poprvé a 3. místo pro nás je pochopitelně příjemné překvapení. Zejména bych se ale chtěl sklonit před Vaší prací. Neumím si ani představit, kolik hodin a nervů za celou soutěží stojí. No, a organizace celého dne, kdy při 300 lidech v podstatě nedošlo ke zpoždění… to ani nepotřebuje komentář.
Petr Kačírek – gymnázium Rychnov nad Kněžnou